Partnerzy
Zespół
Sekretariat
Mariola Więckowska
Radca prawny
Partner Zarządzający
Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu w Poznaniu. W 1994 roku zdała egzamin radcowski i została wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.
Na początkowy przebieg pracy zawodowej składa się funkcja szefa działu prawnego w Biurze Usług Konsultingowych i Obsługi Kapitału w Poznaniu, gdzie prowadziła diagnozę stanu prawnego przedsiębiorstw oraz wyboru ścieżki prywatyzacyjnej i pozyskania kapitału. Doradca Ministra Skarbu Państwa w procesach pozyskiwania inwestorów i sprzedaży akcji Skarbu Państwa.
Pracowała jako radca prawny w Departamencie Restrukturyzacji Kredytów Trudnych Centrali Banku WBK S.A.. Od 1994 r. prowadzi Kancelarię Prawną. Specjalizuje się w doradztwie dla realizacji strategii właścicielskiej przez przedsiębiorców. Obsługuje przekształcenia, fuzje, emisje akcji, wprowadzanie spółek na Giełdę Papierów Wartościowych i rynek NewConnect. Negocjuje w procesach pozyskania inwestorów i umowach towarzyszących pozyskaniu kapitału. Prowadzi zespół specjalistów kancelarii w procesach diagnozowania stanu prawnego przedsiębiorstw, sporządzania prospektów emisyjnych i dokumentów informacyjnych.
Prowadziła i przewodniczyła radom wierzycieli w bankowych postępowaniach układowych (np. Zakłady Automatyki Przemysłowej ZAP S.A. w Ostrowie Wielkopolskim).
Wykonała kompleksową obsługę prawną np. fuzji Cefarmu – Poznań z Polską Grupą Farmaceutyczną S.A. Uczestniczyła w obsłudze licznych procesów ofert publicznych, w tym: TALEX S.A., PGF S.A., dwie emisje dla PBG S.A., TELL S.A., NFI PIAST S.A., ATREM S.A., BBI Development NFI S.A., HARDEX S.A., BBI ZENERIS S.A., UNIMOT S.A. Była członkiem Rady Programowej Fundacji Polski Instytut Dyrektorów jako profesjonalny kandydat do Rad Nadzorczych.
Jako członek Rad Nadzorczych zasiadała w spółkach RELPOL S.A. z siedzibą w Żarach i ELZAB S.A. z siedzibą w Zabrzu, ZAP – PETRO Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim, ATON – HT z siedzibą we Wrocławiu, TELL S.A. z siedzibą w Poznaniu, MONDAY DEVELOPMENT S.A. z siedzibą w Poznaniu. Prowadziła negocjacje ze związkami zawodowymi w procesach rodzących skutki w obszarze spraw pracowniczych, w tym w ENEA S.A., HERBAPOL S.A., POLLENA – OSTRZESZÓW S.A.
Aktualnie członek Rady Nadzorczej FIGENE S.A. i Dom Łomianki sp. z o.o.
Jest wykładowcą i prelegentem na licznych konferencjach oraz dla słuchaczy uczelni wyższych (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Akademia Koźmińskiego – Katedra Przedsiębiorczości w Warszawie) gdzie prezentuje praktyczne aspekty doradztwa prawnego dla przedsiębiorców, w tym przygotowanie i obsługę procesu pozyskania finansowania zewnętrznego, regulacje rynku kapitałowego, zasady ładu korporacyjnego i compliance oraz procesy sukcesji w firmach rodzinnych.
W 2019 r. uzyskała Certyfikat Mentora wydany przez PARP i Fundację Firm Rodzinnych w zakresie realizacji programu EWE.
Tomasz Buczak
Radca prawny
Wykonuje zawód radcy prawnego od 1999 roku. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem rynku kapitałowego – jest kluczowym prawnikiem kancelarii w procesach IPO i SPO oraz ofertach niepublicznych, zarówno na rynku regulowanym, jak i na NewConnect. Doradza w sprawach związanych z wykonywaniem obowiązków informacyjnych oraz przestrzeganiem zasad ładu korporacyjnego przez spółki publiczne, a także kształtowaniem ustroju oraz funkcjonowaniem spółek prawa handlowego. Posiada Certyfikat Doradcy Alternatywnego Systemu Obrotu, przyznawany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
Prowadzi procesy badania stanu prawnego, przekształcania i optymalizacji organizacyjnej i podatkowej przedsiębiorców. Doradza w procesach tworzenia i organizacji struktur funduszy inwestycyjnych zamkniętych, jak również zarządzania nimi. Zajmuje się obsługą przedsięwzięć związanych z pozyskiwaniem finansowania oraz procesów fuzji i restrukturyzacji. Prowadzi także sprawy z zakresu zwalczania nieuczciwej konkurencji. Ma znaczące doświadczenie w zakresie stosowania prawa bankowego i tworzenia produktów bankowych.
Zasiadał w radzie nadzorczej TELL S.A. – spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych, a obecnie jest członkiem komitetu audytu Rady Nadzorczej REINO Dywidenda Plus S.A.
Julita Ludwiniak
Radca prawny
Wykonuje zawód radcy prawnego od 2001 roku. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym i prawie pracy. Zajmuje się kompleksowym doradztwem w bieżącej działalności podmiotów gospodarczych oraz w szczególności obsługą korporacyjną spółek prawa handlowego.
Przeprowadza analizy stanu prawnego przedsiębiorstw, w tym due diligence nieruchomości, na potrzeby transakcji gospodarczych, restrukturyzacji oraz prospektów emisyjnych i procesów prywatyzacji. Współuczestniczy w prowadzonych przez Kancelarię przedsięwzięciach pozyskiwania finansowania i upublicznienia spółek, sporządzając części prawne prospektów emisyjnych, dokumenty informacyjne oraz zajmując się obsługą prawną publicznych emisji akcji (IPO, SPO). Prowadzi również obsługę świadczoną dla organów spółek publicznych w zakresie przestrzegania obowiązków informacyjnych i zasad ładu korporacyjnego.
Posiada Certyfikat Doradcy Alternatywnego Systemu Obrotu, przyznawany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Prowadzi obsługę przedsięwzięć obejmujących tworzenie aktów założycielskich i rejestrację spółek prawa handlowego, tworzenie wewnętrznych aktów korporacyjnych oraz umów zawieranych w obrocie gospodarczym, w tym umów sprzedaży akcji i przedsiębiorstw.
W ramach zainteresowania prawem handlowym i prawem pracy uczestniczy w wielu procesach przekształcenia, fuzji i przejęć podmiotów gospodarczych, także z uwzględnieniem aspektów pracowniczych. Świadczy również pomoc prawną w obu dziedzinach prawa przy restrukturyzacji i likwidacji działalności gospodarczej.
W strukturach Kancelarii specjalizuje się w doradztwie w zakresie stosowania prawa pracy w przedsiębiorstwach, w tym w szczególności w zakresie procesów związanych z przejściem zakładu pracy i procedur zwolnień grupowych. Reprezentuje pracodawców oraz kadrę menedżerską w sporach pracowniczych.
Jej doświadczenie zawodowe obejmuje również obsługę prawną przedsiębiorców budowlanych oraz innych uczestników procesu inwestycyjnego. W tym zakresie m.in. opiniuje i sporządza umowy o roboty budowlane, prace projektowe i nadzory inwestorskie oraz doradza w problematyce prawa zamówień publicznych.
Karolina Janas
Radca prawny
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest stale związana z Kancelarią od marca 2008 roku. W ramach programu Erasmus studiowała na Uniwersytecie w Osnabrück (Niemcy), zdobywając wiedzę z zakresu prawa niemieckiego i europejskiego. Włada językiem niemieckim i angielskim.
W Kancelarii bierze udział w projektach z zakresu prawa handlowego, cywilnego oraz podatkowego. Uczestniczy również w projektach związanych z przygotowywaniem publicznych i niepublicznych emisji papierów wartościowych oraz ich wprowadzania do obrotu na rynkach prowadzonych przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. i Bond Spot S.A.. Bierze udział w obsłudze procesów badania stanu prawnego, przekształcania i optymalizacji organizacyjnej i podatkowej przedsiębiorców. Współpracuje przy doradztwie prawnym w zakresie bieżącej działalności spółek, ze szczególnym uwzględnieniem organizacji i przebiegu posiedzeń organów spółek kapitałowych oraz przestrzegania obowiązków informacyjnych oraz zasad ładu korporacyjnego przez spółki publiczne. Posiada Certyfikat Doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu, przyznawany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
e-mail: kjanas@kancelaria-csw.pl
Piotr Białowąs
Doradca transakcyjny
Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Zielonogórskiej. Posiada Certyfikat Doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu (nr 105/2011). Biegle włada językiem angielskim.
Od 2007 r. współpracuje z podmiotami publicznymi świadczącymi usługi doradcze i inwestycyjne na rynku kapitałowym w Europie Środkowo-Wschodniej (Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Giełda Papierów Wartościowych w Bukareszcie). W latach 2009-18 Członek Zarządu INC S.A. W latach 2012-16 Prezes Zarządu Carpathia Capital S.A.
Jego doświadczenie zawodowe obejmuje też wieloletnią praktykę w organach nadzorczych spółek publicznych i prywatnych oraz komitetów inwestycyjnych Instytucji Otoczenia Biznesu, a także specjalizację w zakresie transakcji IPO,SPO oraz M&A.
Członek Sądu Polubownego przy Polsko-Rumuńskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej.
e-mail: pbialowas@kancelaria-csw.pl
Wioletta Zasępa
Autoryzowany Doradca
Absolwentka studiów Executive MBA prowadzonych przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Stockholm University School of Business, które ukończyła w 2015 roku broniąc pracę pod tytułem: „Value drivers of a small international consulting company. The case of APBWG”. Ukończyła kierunek „Analiza rynków finansowych i doradztwo inwestycyjne” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz filologię serbską i chorwacką na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Posiada Certyfikat Doradcy Alternatywnego Systemu Obrotu przyznawany przez Giełdę Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie oraz certyfikat zarządzania projektami Prince2.
Obecnie jako Prezes Zarządu Agencji Polsko-Bałkańskiej Współpracy Gospodarczej jest kompetentnym partnerem skoncentrowanym wokół wszystkich aspektów związanych z projektami internacjonalizacji przedsiębiorstw, począwszy od analiz rynkowych, poprzez kojarzenie partnerów handlowych, a skończywszy na wsparciu przy bezpośrednich inwestycjach zagranicznych oraz wykorzystaniu różnych możliwości finansowania działalności przedsiębiorstw. Zajmuje się kompleksowym doradztwem w ekspandującej działalności podmiotów gospodarczych oraz obsługą przedsięwzięć związanych z pozyskiwaniem finansowania i procesów fuzji i restrukturyzacji.
Od wielu lat realizuje projekty związane z przygotowaniem publicznych i niepublicznych emisji papierów wartościowych oraz ich wprowadzanie do obrotu na rynkach prowadzonych przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Uczestniczy w projektach pozyskiwania finansowania i upubliczniania spółek sporządzając prospekty emisyjne oraz dokumenty informacyjne. Prowadzi również obsługę świadczoną dla organów spółek publicznych w zakresie przestrzegania obowiązków informacyjnych i zasad ładu korporacyjnego. Posiada szeroką znajomość procesów inwestycyjnych i ich oceny z punktu widzenia pozyskiwania źródeł finansowania.
Wcześniej zdobywała doświadczenie zawodowe w polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych, w których to oprócz pracy przy konkretnych projektach prowadziła szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Prowadzi wykłady dla przedsiębiorstw w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania. Dzięki swojemu doświadczeniu połączonemu z wiedzą oraz umiejętnościami nabytymi w trakcie studiów MBA, wypracowuje rozwiązania odpowiadające biznesowym potrzebom klienta i pozwalającym na osiągnięcie zakładanego przez przedsiębiorców celu gospodarczego.
Włada językiem angielskim, serbskim oraz chorwackim.
e-mail: wzasepa@kancelaria-csw.pl
Marcin
Wika
Radca prawny
Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Ukończył stacjonarne studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
W Kancelarii zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych funkcjonujących na rynku papierów wartościowych. Specjalizuje się w projektach związanych z prawem handlowym oraz prawem rynków kapitałowych. Bierze udział w procesach emisji akcji, w tym sporządzaniu prospektów emisyjnych i dokumentów informacyjnych. Zajmuje się audytami stanu prawnego przedsiębiorstw (tzw. badanie due diligence). Włada biegle językiem angielskim oraz językiem niemieckim.
Zdobywał wcześniej doświadczenie zawodowe w polskich oraz międzynarodowych kancelariach, w szczególności w dziale rynki kapitałowe (Capital Markets Department) w White&Case oraz DLA Piper, w których to oprócz pracy przy poszczególnych projektach brał także udział w szkoleniach wewnętrznych.
Maciej Szwejda
Radca prawny
Of counsel
Wykonuje zawód radcy prawnego od 2001 roku. Absolwent studiów MBA prowadzonych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wspólnie z Georgia State University w Atlancie (Poznań-Atlanta MBA Program), które ukończył z wyróżnieniem w 2017 roku, broniąc pracę końcową pod tytułem „Zarządzanie zmianą w obszarze zasobów ludzkich w procesach fuzji i przejęć”.
Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym, pracy oraz prawie autorskim.
Prowadzi kompleksowe projekty restrukturyzacji spółek (łączenia, podziały, przekształcenia) obejmujące zakres formalnoprawny, organizacyjny oraz obszar zasobów ludzkich. Wspiera przedsiębiorców w sprawach pracowniczych, w szczególności w zakresie tworzenia i zmian procedur, procesów oraz dokumentacji wewnętrznej (w tym regulaminów organizacyjnych, regulaminów pracy i wynagradzania, systemów premiowych), jak również w sprawach dotyczących ochrony prywatności oraz innych dóbr osobistych pracownika (nierówne traktowanie, dyskryminacja, molestowanie, mobbing, ochrona wizerunku i danych osobowych).
Zajmuje się kwestiami ochrony majątkowych i niemajątkowych praw autorskich, transakcjami dotyczącymi przeniesienia autorskich praw majątkowych, udzielania licencji oraz kształtowaniem relacji prawnoautorskich w ramach stosunku pracy. Prowadzi sprawy z zakresu ochrony dóbr osobistych, zarówno osób fizycznych jak i prawnych.
Tworzy projekty aktów korporacyjnych, kluczowych kontraktów handlowych oraz wspiera klientów w ich negocjowaniu. Reprezentuje klientów sporach sądowych (w tym w mediacji i arbitrażu), w sprawach gospodarczych, cywilnych, pracowniczych oraz sporach wynikających ze stosunku spółki, takich jak spory między wspólnikami oraz między spółką, a członkami jej organów.
Jego doświadczenie zawodowe obejmuje też wieloletnie pełnienie funkcji dyrektora działów prawnych dużych korporacji, w tym notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dzięki temu doświadczeniu, połączonemu z wiedzą prawniczą oraz umiejętnościami nabytymi w trakcie studiów MBA, wypracowuje rozwiązania prawne odpowiadające biznesowym potrzebom klienta i pozwalające na osiągnięcie zakładanego celu gospodarczego.
Członek Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw.
Posługuje się biegle językiem angielskim i włoskim, a także językiem hiszpańskim na poziomie zaawansowanym.
e-mail: mszwejda@kancelaria-csw.pl
Cezary Kolasiński
Radca prawny
Of counsel
Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji w 1987 roku. Początkowo, do 1994 roku zatrudniony w Prokuraturze Rejonowej w Stargardzie i Szczecinie jako Prokurator. Prowadził postępowania karne oraz z zakresu prawa gospodarczego cywilnego, administracyjnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, prowadzenie wykładów i zajęć dla aplikantów. W 1994 r. uzyskał wpis na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.
Doświadczenie zawodowe: Bank Inwestycyjny S.A. Oddział w Szczecinie – czynności związane z posiadanymi kwalifikacjami i wykształceniem prawniczym, analizy sytuacji ekonomiczno-finansowych podmiotów gospodarczych. Od 1994 roku BZ WBK S.A (obecnie Santander Bank Polska S.A.). – Centrala, Departament Prawny – Radca Prawny zaś do zakresu obowiązków należała obsługa prawna Banku, Zarządu Banku i jednostek organizacyjnych Centrali, od sierpnia 1997 kierowanie 7-osobowym zespołem radców prawnych ds. obsługi prawnej jednostek Banku, działalności kredytowej, operacji bankowych, współpracy z klientami strategicznymi, biznesu kart bankowych. Członek Komitetu Kredytowego Centrali. BZ WBK S.A (obecnie Santander Bank Polska SA)., Departament Bezpieczeństwa, a następnie Ryzyka Operacyjnego jako Dyrektor Departamentu, a w zakresie obowiązków – zorganizowanie od podstaw nowego w strukturze banku Departamentu Ryzyka Operacyjnego, kierowanie zespołem kilkunastu pracowników oraz współpraca z Departamentem Prawnym i Compliance, którego zadaniem było identyfikowanie i ocena stopnia ryzyka. Tworzenie wewnętrznych procedur i procesów oraz ocena ich zgodności z przepisami prawa i wewnętrznych procedur. AKB Marketing Services Sp. z o.o. – Radca Prawny – udział w procesie licencyjnym i tworzeniu w Polsce nowego banku, specjalizującego się w kredytowaniu zakupu samochodów, bieżąca obsługa prawna spółki. Związek Banków Polskich w Warszawie – udział w procesie legislacyjnym i pracach zespołu nad projektem nowego prawa bankowego, ustawy o Narodowym Banku Polskim, zmiany ustawy o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym oraz ustawy o zmianie ustawy o zobowiązaniach m, o zastawie rejestrowym i rejestrze zastawów.
Prowadzi Własną Kancelarię Radcy Prawnego, a w jej ramach obsługuje prawnie jednostki należące do grupy Banku Zachodniego WBK S.A. (obecnie Santander Bank Polska S.A.) Centrali, oddziałów, Centrum Kredytowego, BZ WBK Leasing S.A., BZ WBK Finanse &Leasing S.A.), obsługa Telekomunikacji Polskiej S.A. Zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw w tym spółek prawa handlowego i osób fizycznych, prawa handlowego, w tym w zakresie prawa cywilnego, bankowego, pracy, karnego.
Prezes Zarządu Gliwickiego Banku Handlowego S.A. i likwidator Generalnego Biura Handlowego S.A. w Gliwicach (2002 – 2005)
Znajomość języków obcych: j. niemiecki w mowie i piśmie, j. rosyjski w stopniu podstawowym
Przemysław Woźny
Radca prawny
Business Partner
Wpisany na listę radców prawnych w roku 1994 r. Do roku 1998 r. radca prawny w Departamencie Prawnym Wielkopolskiego Banku Kredytowego SA. Następnie Dyrektor Departamentu Kredytów Trudnych WBK SA. Uczestnik procesu fuzji pomiędzy Wielkopolskim Bankiem Kredytowym SA a Bankiem Zachodnim SA we Wrocławiu w zakresie optymalizacji struktur zarządzających kredytami trudnymi.Od roku 2004 zastępca Głównego Oficera Kredytowego BZWBK SA posiadający kompetencje kredytowe do udzielenia kredytów dla podmiotów gospodarczych oraz uczestnik prac Komitetu Kredytowego.
W czerwcu 2010 r. dołączył do kancelarii CSW jako business partner. Doświadczenie zawodowe rozpoczął od specjalizacji w zakresie prawa bankowego i zabezpieczeń kredytowych oraz procesów restrukturyzacji. Uczestnik licznych bankowych postępowań ugodowych i przekształceń przedsiębiorstw państwowych.Następnie zarządzał portfelem kredytów trudnych biorąc udział w licznych procesach układowych i postępowaniach upadłościowych. Z sukcesem przeprowadził liczne procesu restrukturyzacji podmiotów gospodarczych, które po przezwyciężeniu trudności finansowych nadal prowadzą działalność gospodarczą.
W ostatnich latach głównie zajmował się udzielaniem kredytów dla dużych podmiotów gospodarczych, w szczególności w obszarze finansowania nieruchomości. Posiada szeroką znajomość procesów inwestycyjnych i ich oceny z punktu widzenia pozyskiwania źródeł finansowania.
Piotr Gawrzyał
Doktor Nauk
Ekonomicznych
Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, doktor nauk ekonomicznych, absolwent studiów podyplomowych z zakresu doradztwa inwestycyjnego, prawa gospodarczego, psychologii w zarządzaniu.
Przez ponad osiem lat pełnił funkcje kierownicze w firmach zajmujących się usługami finansowymi (odpowiadał między innymi za marketing strategiczny, współpracę międzynarodową, dystrybucję i relacje z kluczowymi klientami). Stworzył i rozwinął kilkadziesiąt komercyjnych i niekomercyjnych projektów.
Od 2009 roku zajmuje się doradztwem w zakresie podnoszenia konkurencyjności i zwiększania efektywności. Realizował projekty doradcze dla małych i średnich przedsiębiorstw, spółek akcyjnych, dla korporacji o globalnym zasięgu, a także jednostek samorządowych i organizacji non-profit.
Ekspert w zakresie zarządzania konkurencyjnością przedsięwzięć, oceny ryzyk biznesowych i poprawy potencjału konkurencyjnego, podnoszenia efektywności, projektowania i realizacji celów. Opracował, i od 2010 z sukcesami implementuje, holistyczny model zarządzania opartego na konkurencyjności – COMP3.
Krzysztof Kozik
Radca prawny
Of counsel
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, z wyróżnieniem ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Praktykował w kancelarii prawnej Coleman & Associates w Los Angeles oraz w Irlandzkim Biurze Europejskim w Brukseli. Z Kancelarią związany od 2007 roku, zajmuje się doradztwem w zakresie zagadnień dotyczących nieruchomości (m.in. reprezentacją przedsiębiorców w sprawach dotyczących podwyżek opłat z tytułu użytkowania wieczystego), a także sprawami związanymi z restrukturyzacją przedsiębiorstw (tworzenie i optymalizowanie grup kapitałowych).
Uczestniczy w procesach obsługi emisji akcji, w tym spółek publicznych, sporządzaniem części prawnej prospektów emisyjnych i dokumentów informacyjnych. Prowadzi wykłady dla przedsiębiorców, z zakresu tworzenia optymalnych form prawnych dla prowadzonych przedsięwzięć, a także z zakresu pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania.
Agnieszka Jakubowska
Radca prawny
Of counsel
Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła kursy z zakresu zamówień publicznych organizowane przez centra szkoleniowe „VADEMECUS” i „Nowe przetargi”.
Z kancelarią CSW związana jest od 2007 roku. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa handlowego, cywilnego i gospodarczego. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa medycznego. Prowadzi także sprawy z zakresu zamówień publicznych i prawa budowlanego oraz postępowania rejestrowego przed Krajowym Rejestrem Sądowym i postępowania wieczystoksięgowego.
Uczestniczy w procesach due diligence prawnego przedsiębiorstw, obsługi procesów emisji akcji, w tym spółek publicznych. Zajmuje się sporządzaniem części prawnej prospektów emisyjnych i dokumentów informacyjnych.
Agata Górecka
Kierownik biura Zarządu
Absolwentka Wydziału Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest stale związana z Kancelarią od sierpnia 2011 roku. Odpowiedzialna za sprawy administracyjne, właściwą organizację pracy biura, a także kontakt z Klientami, sądami oraz innymi instytucjami.
email: kancelaria@kancelaria-csw.pl