AktualnościII edycja Akademii GPW Growth

W ramach Umowy Partnerskiej z Giełdą Papierów Wartościowych Kancelaria przekazuje następującą informację:

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie rozpoczęła rekrutację do II edycji Akademii GPW Growth. Program adresowany jest głównie do spółek z sektora MŚP, a uczestnikami mogą być właściciele tych spółek oraz osoby pełniące wysokie stanowiska np. członkowie zarządów, dyrektorzy czy menadżerowie wysokiego szczebla. Akademia składa się z 10 dwudniowych sesji oraz licznych wydarzeń towarzyszących. Każda sesja porusza inną tematykę, a cały Program tworzy spójną całość i wyposaża uczestnika w niezbędną wiedzę i narzędzia z zakresu efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. Idea Akademii opiera się na połączeniu wiedzy z networkingiem. Program bardzo mocno akcentuje praktykę poprzez spotkania z praktykami biznesu, którzy odnieśli sukces. Uczestnicy II edycji Akademii wzmocnią swoje kompetencje menadżerskie i dowiedzą się w jaki sposób pozyskać kapitał na rozwój oraz jak go efektywnie wykorzystać.
Akademia realizowana jest we współpracy z Partnerami m. in. EY Academy of Business, Polski Fundusz Rozwoju, Forbes, CFA Society, Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, Business Dialog, Klub Dyrektorów Finansowych Dialog, Kancelaria Radców Prawnych Grabowski i Wspólnicy, Kancelaria BakerMcKenzie z patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju.

Zachęcamy do rozpowszechniania informacji o Akademii. Mamy nadzieję, że inicjatywa GPW o charakterze edukacyjnym będzie dla Państwa interesująca. W załączeniu znajduje się program (link). Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej szczegółów: www.gpwgrowth.pl.